Podpořte nás

Chcete nás podpořit? To je skvělé!

 Děkujeme.

Jsme vděčni za jakoukoliv formu podpory nebo zájmu o náš spolek. Uvítáme dobrovolníky na naše akce, přijímáme finanční i hmotné dary. Navíc nás nyní i zcela jednoduše můžete podpořit při Vašem nakupování na internetu.

DOBROVOLNICTVÍ

Pokud se Vám líbí co děláme, nebo jste třeba i jen na nějaké akci byli a máte trochu volného času, velmi rádi využijeme Vaši pomoc, ať už s přípravou akcí nebo při jejich realizaci. Také často chybí silné ruce při převozu vybavení.

Hledáme i maminky a tatínky, kteří by se chtěli zapojit při provozování dětské herny a pomoci s jejím fungováním. Hledáme také pomocníky pro stavbu atrakcí, stánků a dekorací.

FINANČNÍ PODPORA

Kostýmy, zařízení, hračky, provoz centra, dárky pro děti, jídlo a pití, ozvučení akcí....Pokud nás můžete finančně podpořit, budeme velice rádi. Finance využijeme na další skvělé akce nebo rozšíření aktivit  a nabídky služeb v centru. Aktivity spolku určitě už několikrát potěšili přímo Vás nebo někoho z Vašich známých, přímo tak pomáháte zlepšit život Vaší rodiny a Vašich blízkých. Navíc Vám jako nezisková organizace rádi vystavíme potvrzení o daru pro daňové slevy.


GIVT- aplikace, která daruje a Vás to nic nestojí

Pokud nakupujete na internetu, můžete nám pomoci díky skvělé aplikaci GIVT. Stačí se zaregistrovat a před samotným nákupem jít přes webové stránky www.givt.cz, následně vybrat e-shop a spolek ("Spolek FČAS"), na který má obchod odeslat svůj dar. Vás to nestojí nic a přímo finančně podpoříte spolek ve Vaší obci. Skvělé, že?