O spolku

Jak to všechno začalo

Spolek FČAS vznikl za účelem vytvořit podmínky a zázemí pro setkávání občanů Frymburku a přidružených obcí. Spolek připravuje vhodný program s celoroční náplní pro jednotlivce i rodiny. Zajímavé aktivity zde naleznou děti, rodiče i prarodiče.

Dne 25.3.2015 frymburské zastupitelstvo schválilo návrh na využití části prostor staré mateřské školky jako volnočasové centrum a od té doby děláme vše pro to, aby se zde každý cítil dobře a mohl se setkat se svými přáteli a blízkými při zajímavých programech a při různých aktivitách.

Náš cíl

Cílem klubu FČAS je vytvořit v regionu zatíženém cestovním ruchem, místo pro společná setkání a nabídnout zajímavé programy. Chceme sdružovat místní občany a nabídnout jim prostor, kde mohou realizovat své nápady a dovednosti, najít si nové přátele, získat nové zkušenosti a znalosti, přijít si jen zacvičit nebo si udělat rodinnou oslavu. Chtěli bychom, aby se každý, kdo klub FČAS využívá, stal jeho součástí nejen jako návštěvník, ale třeba i jako spolupořadatel a tvořitel nových myšlenek a podnětů k jeho rozvíjení.

Členové klubu FČAS jsou většinou dobrovolníci, které baví přinášet něco navíc pro společnost a radovat se, když vidí radostné tváře návštěvníků při aktivitách v sálech klubu FČAS nebo na venkovních akcích pořádaných pro veřejnost.